24 września 2017, niedziela

Bydgoszcz / Koncert Litewskiej Orkiestry Narodowej z Wilna

W progDół formularzaramie m.in.:


Cena

210 zł (przejazd autokarem, bilet na koncert, bilet do zwiedzanych obiektów, poczęstunek, przewodnik, obiad, prelekcje, ubezpieczenie NNW)

Posiłkipoczęstunek w formie pikniku, obiado-kolacja w Bydgoszczy

 

Godziny odjazdu i miejsca zbiórek

- Gdynia, spod Dworca Głównego, przy dawnej poczcie  - 09:00

- Sopot - przystanek autobusowy „Monte Cassino” – 09:10

- Gdańsk Wrzeszcz – spod pomnika Piłsudskiego, al. Grunwaldzka – 09:30
                               

Opis

Symfonicy Wileńscy we wspaniałym romantycznym repertuarze. I Koncert fortepianowy Czajkowskiego, to jedna z ulubionych pozycji repertuarowych melomanów. Efektowny, śpiewny, wirtuozowski. Usłyszymy też kompozycję litewskiego twórcy – Ciurlonica. Do tego VII Symfonia Beethovena. Niezwykle taneczna, mająca nas oszołomić. Sam kompozytor pisał o niej, że „muzyka jest winem, które inspiruje nas do tworzenia, ja jestem Bachusem, który daje to wspaniałe wino, aby uczynić ludzi duchowo pijanymi”. Aż chce się słuchać! Przygotowaniem do tej uczty będzie jesienny piknik z oszałamiającymi trunkami i wizyta w jednym z najciekawszych i najoryginalniejszych polskich muzeów – Muzeum Historii Brudu i Mydła.

Ramowy plan
09:00 - wyjazd autokaru z Trójmiasta / prelekcja/ piknik / zwiedzanie Muzeum Historii Brudu i Mydła / spacer po Bydgoszczy / 15:00 - obiad / 17:00 – Koncert / powrót do Trójmiasta ok godziny 21:30 – muzyczna noc w autokarze

 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian programu.

 

Jak zapisać się na wycieczkę

Zadzwoń pod numer telefonu 782 85 97 66 celem dokonania rezerwacji; podaj imię i nazwisko, numer kontaktowy.
Podczas tej rozmowy nasz pracownik, pani Katarzyna Rybińska, udzieli informacji kiedy i gdzie należy uiścić opłatę za wycieczkę i podpisać umowę.

minimum potrzebne do zorganizowania wycieczki: 35 osób


Muzeum Historii Brudu i Mydła

 Filharmonia Pomorska