15 września 2017, piątek

Bydgoszcz / Aleksandra Kurzak - Koncert

W progDół formularzgrramie m.in.:


Cena

350 zł (przejazd autokarem, bilet na koncert, bilet do zwiedzanych obiektów, poczęstunek, przewodnik, obiad, prelekcje, ubezpieczenie NNW)

Posiłkipoczęstunek w formie pikniku, obiado-kolacja w Bydgoszczy

 

Godziny odjazdu i miejsca zbiórek

- Gdynia, spod Dworca Głównego, przy dawnej poczcie  - 10:00

- Sopot - przystanek autobusowy „Monte Cassino” – 10:10

- Gdańsk Wrzeszcz – spod pomnika Piłsudskiego, al. Grunwaldzka – 10:30
                               

Opis

Aleksandra Kurzak – jedna z największych śpiewaczek naszych czasów. Piękny głos i przykuwająca uwagę osobowość. I po prostu – przesympatyczna, charyzmatyczna osoba. Mieliśmy przyjemność podziwiać ją w Weronie i Berlinie. Nie może więc nas zabraknąć na jej koncercie w Bydgoszczy. Tym bardziej, że ostatnio poszerza swój repertuar o nowe arie i partie. Na koncercie usłyszymy m.in. fragmenty z „Carmen”, „Rusałki”, „Nieszporów sycylijskich”, „Turandot” i „Cyganerii”. Przy okazji odwiedzimy nową atrakcję turystyczną Bydgoszczy – Muzeum Ściśle Tajne. To świetnie zachowane, całkiem luksusowe podziemne centrum dowodzenia, które wybudowana w 1958 roku. Przez dziesięciolecia było utrzymywane w pełnej gotowości do przyjęcia sztabu kryzysowego. Na szczęście nigdy się nie przydało, za to dziś jest efektownym wspomnieniem minionej epoki. Czyściutkie, na swój sposób eleganckie, przyjazne zwiedzający. A jako, że będzie to schyłek lata  nie może zabraknąć tego, czym słyną okolice Bydgoszczy – powideł! To one, smażone na naszych oczach, będą gwiazdą pikniku.

Ramowy plan
10:00 - wyjazd autokaru z Trójmiasta / prelekcja/ piknik / zwiedzanie Muzeum Ściśle Tajnego / przejazd autokarem na kolację / 17:00 - kolacja / 19:00 Koncert/ spotkanie z Aleksandrą Kurzak / powrót do Trójmiasta ok godziny 24:00 – muzyczna noc w autokarze [jedna możliwość przebrania się przed koncertem – przed kolacją w autokarze]

 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian programu.

 

Jak zapisać się na wycieczkę

Zadzwoń pod numer telefonu 782 85 97 66 celem dokonania rezerwacji; podaj imię i nazwisko, numer kontaktowy.
Podczas tej rozmowy nasz pracownik, pani Katarzyna Rybińska, udzieli informacji kiedy i gdzie należy uiścić opłatę za wycieczkę i podpisać umowę.

minimum potrzebne do zorganizowania wycieczki: 35 osób

 
Filharmonia Pomorska                                                                                                                                        Aleksandra Kurzak

 

Muzeum Ściśle Tajne odsłoni odtajni swoje tajemnice

 

A tym smakować będzie nasza wycieczka